Tramvay

Hayatınızı kolaylaştırmak için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş Sur Yapı Antalya’da, evinizden çıktığınızda sizi bekleyen tramvayın kapıları; doğaya, eğlenceye ve hayata açılıyor.

Dev şehir parkı

Akdeniz’in doğasını tüm sıcaklığıyla yansıtan dev şehir parkı, sizi şehir hayatının koşuşturmasından uzaklaştırıyor; size doğayla iç içe olmanın huzurunu hissettiriyor.

Müze ve kütüphane

Sur Yapı Antalya size doğal güzelliklerin yanı sıra müzesi ve kütüphanesi ile birlikte tarihi ve öğretici güzellikleri de sunmayı ihmal etmiyor.

Eğitim kurumları

Çocuklarınız yanı başınızdaki okullarda, en iyi şekilde eğitimlerini alırken sizin de gönlünüz rahat ediyor.

Sağlık kurumları

“Sağlık her şeyden önemli” bilinciyle hastaneniz de unutulmadı. İhtiyacınız olduğu her an kolayca ulaşabileceğiniz hastane ile Sur Yapı Antalya sizi uzman doktorlara emanet ediyor.

Sosyal alanlar

“Herkesin güvenle sosyalleşebileceği yüzme havuzları, şehir meydanları, spor tesisleri ve kafeleri ile Sur Yapı Antalya hayatınıza renk katıyor.

Alışveriş merkezi

Birbirinden ünlü markaların mağazalarının yer aldığı alışveriş merkezinde, istediğiniz her şeye ulaşırken vakit çok keyifli geçiyor.

Teknokent

Tüm sokak lambaları LED’li ve sensörlü olan, devasa bir “Akıllı Şehir” olma özelliği taşıyan Sur Yapı Antalya’da her an güncel olabilmeniz için de Wi-Fi istasyonları bulunuyor.