KONSEPT

Antalya’da
mutlu olmanız için
sebep çok!

Türkiye’nin yaşayan şehirlerinden biri olan Antalya’nın; Toroslar’dan gelen muhteşem havası, görebileceğiniz sayısız doğal güzelliği, pek çok medeniyeti ağırlamış geleneksel mimarisi ve dünya turizmindeki önemli yeri, sizi buraya davet ediyor.

İnceleİncele

Tüm güzellikler sizinle.

Sur Yapı Antalya; modern bir şehrin tüm imkânlarını ve doğanın tüm güzelliklerini size sunuyor, evinizden çıktığınız anda kapılarınız doğaya ve eğlenceye açılıyor. Devasa bir “Akıllı Şehir” olma özelliği taşıyan Sur Yapı Antalya’da, her birine tramvayla ulaşabileceğiniz eğitim kurumları, camiler, hastane ve müze bulunuyor; ihtiyacınız olan her şey yanı başınıza geliyor.

İnceleİncele

TANITIM FİLMİNİ İZLE

LOKASYON VE ULAŞIM

Her yaşa, her ihtiyaca hitap eden şehir.

Sur Yapı Antalya, Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Antalya’nın önemli değerlerinden Kepez’de yükseliyor. Konumu itibari ile Antalya Bulvarı üzerinden şehrin her noktasına aracınızla kolayca gidebileceğiniz gibi, Sur Yapı Antalya’ya özel durağı olan Antray’la da; otobüs terminaline, Kaleiçi ve Antalya Havalimanı gibi önemli noktalara tek vasıtayla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Lokasyonu GörLokasyonu Gör